X
تبلیغات
پخش مستقيم فوتبال

پخش مستقيم فوتبال

Live Football on Satellite

پخش زنده فوتبــــال يكشنبه 11 شهـــــريور 1386

جام جهاني نوجوانان 2007

مرحله يك چهارم
نهايي

؟؟؟ - ؟؟؟

ساعت 10:30 از :

ART Sport 3
ART Sport 5
تكرار - ساعت ؟؟؟؟

#######
؟؟؟ - ؟؟؟

ساعت 13:30 از :

ART Sport 3
ART Sport 5
تكرار - ساعت ؟؟؟؟


ليگ برتر انگلستــــــان

هفته پنجم

آرسنــــــــــــــال - پورتــــــــــــس موث

ساعت 16:00 از :

Fox Turkey
Show Sports 1
Show Sports 2
SuperSport 2
TPS Foot
پخش با تأخير – ساعت( 20:30)

#######
بلكبـــــــــــــــــرن - منچسترسيتــــــي

ساعت 17:30 از :

Show Sports 3

#######
آستون ويــــــــــــلا - چلســــــــــــــي

ساعت 18:30 از :

Fox Turkey
Show Sports 1
Show Sports 2
Slovenia TV2
+Sport
SuperSport 3





سری A ایتالیـــــــا

هفته دوم

آ اس رم - سيـــــــــــــــــــــــ ه نا

ساعت 16:30 از :

Al Jazeera Sport +2
TPS Star
TPS Foot
تكرار - ساعت 00:00 بامداد

#######
كاليـــــــــــــــــاري - يوونتـــــــــــــوس

ساعت 16:30 از :

Al Jazeera Sport +1
Rai Africa
+Sport
SuperSport 3

#######
اودينـــــــــــــــــــز ه - ناپولـــــــــــــــي

ساعت 16:30 از :

ART Sport 4
Polsat Sport

#######
تورينـــــــــــــــــــو - رجينـــــــــــــــــــا

ساعت 16:30 از :

TPS Foot

#######
سامپدوريــــــــــــــا - لاتـــــــــــــــــزيو

ساعت 22:00 از :

ART Sport 4
Polsat Sport
Rai Africa




لاليگــــا اسپانيــــا

هفته دوم

ويارئـــــــــــــال - رئال مـــــــــــــادريد

ساعت 22:30 از :

Al Jazeera Sport +2
NTV / e2 Turkey




بوندسليگــــــا آلمان

هفته چهارم

هامبـــــــــــورگ - بايرن مـــــــــــونيخ

ساعت 18:30 از :

Dubai Sports 1
NTV Turkey
احتمالاً
TPS Star
SuperSport 7
TPS Foot
تكرار - ساعت 22:15

#######
كارلسروهـــــــــه - اشتوتگـــــــــارت

ساعت 18:30 از :

TPS Foot
احتمالاً


لاشامپيونه فرانســــه 1

هفته هفتم

پاري سن ژرمـــــــــن - مارســــــــي

ساعت 19:30 از :

Abu Dhabi Sports
Kanal A
Kuwait Sport
Saudi Sports
OM TV
پخش با تأخير - ساعت 01:30 بامداد

#######
نيــــــــــــــــس - لانـــــــــــــــــــس

ساعت 22:10 از :

Abu Dhabi Sports
Kanal A
Kuwait Sport
Oman TV2
Saudi Sports




ليگ برتر اسكاتلــــــند

هفته پنجم

سن مارتيــــــــــــــن - سلتيــــــــــــك

ساعت 16:00 از :

ART Sport 4
Polsat Sport Extra
Polsat Sport
تكرار - ساعت 00:10 بامداد




ليگ هلــــنـــــد

هفته سوم

آژاكــــــــــــــس - گرونيخــــــــــــــــن

ساعت 16:00 از :

؟؟؟؟؟؟
Polsat Sport
پخش با تأخير - ساعت (17:40)
Polsat Sport Extra
پخش با تأخير - ساعت (20:30)



ســوپــــر ليگ پرتغال

هفته سوم

اسپورتينگ ليسبـــــــون - بلننــــــــــزه

ساعت 21:45 از :

Polsat Sport Extra
RTPi
SIC

#######
ناسيونـــــال ماديرا - بنفيكــــــــــــــــا

ساعت 23:45 از :

Polsat Sport Extra



ليگ برزيــــــــل

هفته بيستم و سوم

كروزيــــــــــــــــرو - پالميــــــــــراس

ساعت 22:30 از :

Libya Sport 1
SuperSport 3


ليگ آرژانتــــــيـــن

هفته پنجم

ولزسارسفيــــــــلد - سن لورنــــــــــــزو

ساعت 20:30 از :

Al Jazeera Sport 1

#######
ريسينگ كـــــــــلاب - ريورپـــــــــــــــلات

ساعت 22:40 از :

Al Jazeera Sport 1

#######
بوكـــــــــــــاجونيورز - هوراكــــــــــــان

ساعت 01:00 بامداد از :

Al Jazeera Sport 1

+ نوشته شده در  جمعه 9 شهریور1386ساعت 2:30 قبل از ظهر  توسط رضا  | 

پخش مسابقات فوتبال در شنبه 10 شهریور

FIFA U-17 World Championship 2007
مرحله یک چهارم نهایی

اسپانیا .......... فرانسه
10:30
ART Sport 3

غنا .......... پرو
13:30
ART Sport 3

 

 

Scotland Premier League
Week 4


ســـنت مــــیرن .......... سلـــــتــــیک
17:30
ART Sport 4

هــارتــــس .......... گلاســــکو رنجرز
17:30
؟؟؟

 

 

English Premier League
Week 5


لـــیورپــــول .......... دربــی کــانـتری
17:30
Canal+Sport
Show Sports 1, 2
Sky Sport Italia 1

فـــــــــولام .......... تـــــــاتنهـــام
17:30
Show Sports 3

ردیـــــنگ .......... وستــــهام
17:30
Show Shasha

نیوکاسل .......... ویگان
17:30
C+Sport 1 (Poland)


مـــیدلزبــــورو .......... بــــیرمــــنگام
17:30
FOX TV Turkey

بــــولــــتون .......... اورتـــــــون
17:30
Show Series Extra 1

منچســـتر یونــایتد .......... ســــانــــدرلـــند
19:45
FOX TV Turkey
Sport+
Show Sports 1, 2

تکرار: 23:00
TPS Foot

 

 

German Bundesliga
Week 4


وردربــــرمــــــن .......... آینــتراخت فرانکـــفورت
17:00
TPS Star

تکرار: 19:30
TPS Foot

هـــرتابرلــــین .......... وولــفســـبورگ
17:00
TPS Foot

هـــانـزاروســتوک .......... بورســیا دورتــــموند
17:00
؟؟؟

هــانــوفـــر .......... آرمینـیا بــیلـفیلد
17:00
؟؟؟

انــرگی کوتــبوس .......... نـــورنــــبرگ
17:00
؟؟؟

 

Italian Serie A
Week 2


امــــپولـی .......... ایــنتر میـــلان
22:00
Rai Africa
Polsat Sport
Aljazeera Sport +1
ART Sport 4

 

 

French League 1
Week 7


بـــوردو .......... مــونــاکو
18:40
TV5 Monde Orient
Canal+France

لــیـــون .......... لــــومـــان
21:30
؟؟؟

تکرار: 01:30 روز بعد
OL TV

 

 

Portugal SuperLiga
Week 3


بــــراگـــا .......... آمــــادورا
21:15
؟؟؟

فـــریـــرا .......... بـــواویـــشتا
23:15
Polsat Sport Extra

 

 

English Championship League
Week 4


شــفیــلد ونـــزدی .......... بریـــستول ســــیتی
15:15
Show Sports 3

کــاونـــتری سیـــتی .......... پـــرســـــتون
19:50
Polsat Sport

 

 

Brazil Brasileiro League
Week 23


ســائوپــائولــو .......... پــــارانــــا
00:40
روز بعد
Libya Sport

 

+ نوشته شده در  جمعه 9 شهریور1386ساعت 2:27 قبل از ظهر  توسط رضا  | 

برنامه پخش زنده فوتبال چهارشنبه 3 مرداد

جام ملت هاي آسيا – نيمه نهايي

 

عراق – كره جنوبي

ساعت 13:50 از

شبكه 3 سيما

شبكه تپش

AL Kaas

Oman Tv 2

Saudi sport

Dubai Sport

Marhaba TV

Kuwait Sport

Bahrain Sport

Aljazeera Sport 1

Abu Dhabi Sport

Iraqi Sports Channel

######

ژاپن – عربستان

ساعت 16:50 از

شبكه 3 سيما

شبكه تپش

AL Kaas

Oman Tv 2

Saudi sport

Dubai Sport

Marhaba TV

Kuwait Sport

Bahrain Sport

Aljazeera Sport 2

Abu Dhabi Sport

Iraqi Sports Channel

 

 

جام اتحاديه آلمان (ليگا پوكال) – نيمه نهايي

 

بايرن مونيخ – اشتوتگارت

ساعت 22:00 از

Dubai Sport

Kanal A

Sport+

+ نوشته شده در  سه شنبه 2 مرداد1386ساعت 0:29 قبل از ظهر  توسط رضا  | 

برنامه پخش زنده فوتبال سه شنبه 2 مرداد

جام اتحاديه آلمان (ليگا پوكال) – نيمه نهايي

 

شالكه 04 – نورمبرگ

ساعت 22:00 از

Dubai Sport

Kanal A

Sport+

 

 

مسابقات قهرماني جوانان اروپا

 

آلمان – يونان

ساعت 19:00 از

Eurosport France

######

اسپانيا – فرانسه

ساعت 22:00 از

Eurosport France

 

 

مسابقه دوستانه

 

رنجرز – آژاكس

ساعت 22:15 از

Sport Italia

######

اينتر ميلان – پارتيزان بلگراد

ساعت 22:30 از

RAI Due(2)

+ نوشته شده در  سه شنبه 2 مرداد1386ساعت 0:24 قبل از ظهر  توسط رضا  | 

کپی برداری بدون ذکر منبع

دوستان عزيز

من به تازگي در خيلي از سايت ها و وبلاگ ها ديدم كه مطالب اين وبلاگ رو كپي ميكنند و منبع اون رو هم ذكر نميكنند.

تقاضا ميشود اين كار رو تكرار نكنيد.

از بقيه دوستان هم تقاضا ميشه هر جايي ديدند مطالب اين وبلاگ كپي شده و منبع اون ذكر نشده اعتراض كنند و در ضمن در اينجا در بخش نظرات اعلام كنند.

با تشكر از همه دوستان عزيز

 

+ نوشته شده در  جمعه 29 تیر1386ساعت 2:14 بعد از ظهر  توسط رضا  | 

برنامه پخش زنده فوتبال يكشنبه 31 تير

جام ملت هاي آسيا

 

ايران – كره جنوبي

ساعت 13:50 از

شبكه 3 سيما

شبكه تپش

AL Kaas

Oman Tv 2

Saudi sport

Dubai Sport

Marhaba TV

Kuwait Sport

Bahrain Sport

Aljazeera Sport 1

Abu Dhabi Sport

Iraqi Sports Channel

######

عربستان – ازبكستان

ساعت 16:۵۰ از

شبكه 2 سيما

شبكه تپش

AL Kaas

Oman Tv 2

Saudi sport

Dubai Sport

Marhaba TV

Kuwait Sport

Bahrain Sport

Aljazeera Sport 2

Abu Dhabi Sport

Iraqi Sports Channel

 

 

جام جهاني جوانان – رده بندي و فينال

 

اتريش – شيلي

ساعت 19:45 از

Sport Italia

######

آرژانتين – چك

ساعت 22:45 از

Sport Italia

 

 

مسابقه دوستانه

 

المپياكوس – ويكتوريا

ساعت 19:30 از

ERT World

 

 

ليگ برزيل – هفته سيزدهم

 

گرميو – فلامينگو

ساعت 22:30 از

Libya Sport

+ نوشته شده در  جمعه 29 تیر1386ساعت 2:0 بعد از ظهر  توسط رضا  |